شورای اسلامی شهر با ارسال پیام تبریک به شهردار، پیوستن این شهر را به شبکه شهرهای خلاق جهان را تبریک گفت .

متن پیام بدین شهر است:

شهردار محترم مود

باسلام و احترام

پیوستن به شبکه شهرهای خلاق، فرصتی تازه برای شهرهایی است که برای سال‌ها و دهه‌ها، فرهنگ و هنری غنی را با خود داشته و باید این گنجینه ارزشمند را به دوستداران هنر و فرهنگ، معرفی کنند. ثبت شهر زیبای مود به عنوان شهر خلاق در حوزه صنایع دستی و سنتی و پیوستن به شبکه شهرهای خلاق، خبر مسرت‌بخشی است که هر دوستدار هنر و فرهنگ اصیل ایرانی را شادکام می‌کند. ضمن تشکر از تلاش های ارزنده شما شهردار محترم و همکارانتان در شهرداری، این موفقیت ماندگار و ارزشمند را به حضرتعالی و شهروندان عزیز مود تبریک گفته و امید آن داریم که در کسب تجربه‌های بیشتر و معرفی داشته‌های شهر زیبایمان به ایران و جهان، بیش از پیش موفق باشید.

شورای اسلامی شهر مودهردار با اعلام این خبر گفت: طی داوری آثار دریافتی از شهرداری ها با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد ،مرحله نهایی از میان ۳۶۷ شهر مشارکت کننده در این طرح انجام گرفت و پس از چند مرحله داوری، ۱۲۹ شهر در ۹ حوزه موضوعی به مرحله نهایی راه یافتند.


وی افزود : پس از داوری نهایی ، شهر مود در حوزه صنایع دستی و سنتی به شبکه ۱۸ شهر خلاق در کشور پیوست که کسب این موفقیت در استان را به همه همشهریان عزیز تبریک می گوییم.

مهندس صادق بختیاری عنوان کرد: این طرح با محوریت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت نهاد‌ها و دستگاه‌های فعال فرهنگی و هنری در حوزه شهری از جمله سازمان شهرداری و دهیاری‌های کشور، وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و کمیسیون ملی یونسکو در حال اجراست.

گفتنی است شبکه شهر‌های خلاق فرهنگ و هنر، عنوان طرحی برای شناسایی ظرفیت‌های فرهنگی و هنری در شهر‌ها و مناطق جغرافیایی ایران با نگاه آمایش سرزمینی و ایجاد شبکه‌هایی برای تعریف همکاری‌ها و برنامه‌های مشترک میان آن‌ها است.بنا به درخواست شهرداری و تصویب شورای اسلامی شهر خیابان نیلوفر به پاس خدمات صادقانه حجه الاسلام و المسلمین مقصودی مود به نام این عالم فرزانه نامگذاری شد و تابلوی آن در ابتدای این خیابان نصب گردید.اطلاعیه شورای اسلامی شهر ظهر امروز شهردار به همراه رییس شورای اسلامی شهر با حضور در حسینیه ثارا... از محل آماده سازی بسته های غذایی توسط هیئت امنای حسینیه بازدید کرد.نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري : 05000125475

تلفن شهرداری :3-05632683112   فکس : 05632683111

تلفکس روابط عمومی:05632683010

کانال ما در پیام رسان سروش: shahrdari_mood@  

پست الکترونیک :    info@emoodcity.ir   ,    emoodcity@iran.ir

آدرس : شهر مود - ابتدای بلوار امام رضا(علیه السلام) - شهرداری مود

بازدید امروز163
بازدید دیروز349
بازدید هفته2032
بازدید ماه10573
کل بازدید189503