صبح امروز  طی مراسمی با حضور شهردار و مسئولین و به همت موسسه خیریه آبشار عاطفه ها تعداد 100 بسته مواد غذایی و لباس بین محرومین توزیع شد.صبح امروز رییس جمعیت هلال احمر شهرستان با حضور در دفترکار شهردار با وی دیدار و از تعاملات و همکاری های فی مابین تشکر و قدردانی نمود.شهردار با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی قدس، بر تداوم حمایت ملت ایران از آرمان آزادی فلسطین تأکید کرد.


در متن پیام اینگونه آمده است:
♦️♦️
"بسم الله الرحمن الرحیم"
روز قدس، به فرمایش حضرت امام (ره)، روز حیات اسلام است. امام خمینی با نام‌گذاری روز قدس موضوع فلسطین را به موضوع جهان اسلام تبدیل کرد و آن را از حالت جنگ اعراب و اسرائیل خارج نمود، لذا بزرگداشت و گرامیداشت روز قدس و حضور در صحنه اهمیت زیادی دارد به ویژه در این زمان که رژیم اشغالگر قدس تجاوزگری‌ها را افزایش داده و به اشغال سرزمین‌ها، شهرک‌سازی و حملات نظامی به فلسطین می‌پردازد.
اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و محکومیت جنایت‌های رژیم سفاک و صهیونیستی اسرائیل علیه ملت مظلوم فلسطین، همراه با مردم مومن و روزه‌ دار پای صحبت های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می نشینیم تا باری دیگر حمایت خود را از آرمان آزادی قدس شریف به گوش جهانیان برسانیم.
مرتضی صادق بختیاری- شهردار مودمراسم نمادین روز جهانی قدس ظهر جمعه با حضور شهردار و مسئولین و مردم روزه دار مود برگزار شد.مقام معظم رهبری(مدظله العالی) : روز جهانی قدس، روز فریاد و مقاومت امت اسلامی بر سر امریکا و صهیونیزم در مقابل سیاستهای تفرقه انگیز است.


روز قدس روز آرمان ها و اهداف مقدس و اسلامی این امت گرامیباد.
روابط عمومی شهرداری مودنقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري : 010004946

تلفن شهرداری :3-05632683112   فکس : 05632683111

تلفکس روابط عمومی:05632683010

کانال ما در پیام رسان سروش: shahrdari_mood@  

پست الکترونیک :    shahrdarimood1384@gmail.com

آدرس : شهر مود - ابتدای بلوار امام رضا(علیه السلام) - شهرداری مود

بازدید امروز209
بازدید دیروز241
بازدید هفته707
بازدید ماه2583
کل بازدید286880