به گزارش روابط عمومی شهرداری  مود به نقل از پایگاه خبری شهرداری بیرجند، جلسه هماهنگی در خصوص اصلاح قرارداد پرسنل قراردادی شهرداریها و موضوع شرایط بکارگیری نیروی موقت با حضور شهرداران استان و مسئولین منابع انسانی و کارگزینی ها در محل سالن جلسات شهرداری بیرجند برگزار شد.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی روز گذشته اظهار داشت: ساماندهی نیروهای قراردادی شهرداریها خواسته شهرداریها و پرسنل آن می باشد که امیدواریم به سرانجام برسد.

مهندس حلاج مقدم افزود: امسال با مشارکت همه شهرداری های استان، بانک اطلاعاتی جامع از نیروی انسانی شهرداریها در اختیار داریم و برای اولین دفعه در استان و کشور توانستیم احکام پرسنلی را به صورت واحد و یکپارچه تهیه کنیم.

وی با اشاره به اینکه با این اقدام خون تازه ای در رگ های نیروی انسانی شهرداری ها جاری می شود ادامه داد: عنوان قرارداد نیروهای قراردادی که مدرک کاردانی به بالا دارند اصلاح کرده و تغییر می یابد لیکن تبدیل وضعیت نیروها در دستور کار نمی باشد.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یادآور شد: چهار نوع قرارداد رسمی، پیمانی، موقت و کارگری در شهرداریها داریم که قرار است به استناد این بخشنامه قراردادهای کارگری واجد شرایط به قرارداد موقت تبدیل شوند.

حلاج مقدم در خصوص استفاده بهینه شهرداریها از شرایط ایجاد شده برای نیروهای قراردادی، شرکتی و با شرایط خاص ابراز امیدواری کرد.

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري : 05000125475

تلفن شهرداری :3-05632683112   فکس : 05632683111

تلفکس روابط عمومی:05632683010

کانال ما در پیام رسان سروش: shahrdari_mood@  

پست الکترونیک :    info@emoodcity.ir   ,    emoodcity@iran.ir

آدرس : شهر مود - ابتدای بلوار امام رضا(علیه السلام) - شهرداری مود

بازدید امروز97
بازدید دیروز168
بازدید هفته1046
بازدید ماه3669
کل بازدید86715