به گزارش واحد روابط عمومي شهردار بمناسبت فراررسيدن روز ملي شهرداري ها و دهياري ها در پيامي اين روز را به كليه شاغلين در شهرداري ها و دهياري هاي كشور خصوصاً پرسنل شهرداري مود تبريك گفت.


متن پیام بدین شرح است:

قال رسول ا...(ص): الخَلقُ عِیالُ اللّه ِ، فأحَبُّ الخَلقِ إلى اللّه ِ مَن نَفعَ عِیالَ اللّه
پیامبر اسلام صلى الله علیه و آله: مردم عائله(خانواده) خدا هستند؛ پس محبوبترین فرد نزد خدا، آن است که به عائله او سود رساند.
بسم الله الرحمن الرحیم
نام‌گذاری روزی به‌عنوان "شهرداری و دهیاری" در تقویم کشور شاید در نگاه نخست تنها معطوف به نام‌گذاری بوده ولی در عمل روزی برای پاسداشت و قدردانی از زحماتی خالصانه، شبانه‌روزی و دلسوزانه دغدغه مندان مدیریت شهری و روستایی است .
شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به‌عنوان نهادی تصمیم گیر و تصمیم‌ساز همواره به دنبال ارتقای سطح خدمت‌رسانی زندگی مردم و اثرگذاری در مسائل شهری، اجتماعی، عمرانی و فرهنگی بوده‌اند که در کنار همدلی و هم‌افزایی با مدیران شهرستانی و استانی سبب ایجاد روحیه امید برای آحاد جامعه شده‌اند..
ما خادمان مردم در شهرداری بر خود وظیفه می دانیم که از طریق برنامه ریزی و اجرای اقدامات درشهر، شرایط مناسبی برای زندگی و کار مردم فراهم نماییم تا با ارائه خدمات مطلوب و بی منت به عموم مردم به ویژه اقشار ضعیف و محروم جامعه، گام های مثبتی در جهت برقراری عدالت و رشد و پیشرفت شهر برداریم.
اینجانب اين روز خجسته را به همه ي مديران و مجاهدان عرصه مديريت شهري و روستايي علی الخصوص مدیرکل دفتر امورشهری و شوراها و شهرداران استان و همکارانم در شهرداری مود که در راستاي آباداني کشور عزيز و اسلامي مان تلاش مي کنند تبريک عرض نموده و از درگاه خداوند بزرگ، سلامتي و توفيق روزافزون همه ي خدمتگزاران اين عرصه را آرزومندم
مرتضی صادق بختیاری – شهردار مود