مجموعه : بدون مجموعه
بازدید : 1222

به نام يكتاي بي همتا

     با حمد و ستايش به درگاه ايزد متعال، خداوند حكيم را بسيار شاكرم در سالي كه توسط مقام معظم رهبري "مدظله العالي" سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي نام گذاري گرديده و در سايه توجهات حضرت بقيت الله الاعظم، توفيقي حاصل آمد تا به عنوان خادم مردم در خدمت مردم فهيم و ولايتمدار مود باشم؛ مودي كه تاريخي كهن و پرآوازه دارد آوازه اي به بلنداي نام بزرگ مرداني چون پروفسور معتمدنژاد و دكتر بلالي و به شهرت قالي دستباف مود.

     لازم مي دانم در ابتدا از زحمات تمامي كساني كه پشتيبان من در به دست گرفتن سكان هدايت شهرداري بوده اند علي الخصوص اعضاي محترم شوراي شهر تشكر كرده و همچنين از تمامي افرادي كه با استقبال گرم و صميمانه خود و حضور در مراسم معارفه بنده را سرافراز داشته اند قدرداني كنم؛ و اعلام مي دارم آنچه را كه امروز درسطح شهر مشاهده مي كنيم حاصل تلاش شبانه روزي تمامي عزيزان در شهرداري ، شوراي اسلامي شهر و ساير دستگاه هاي اجرايي مي باشد و اميدوارم با توكل بر حضرت حق و با همكاري شوراي اسلامي شهر، كاركنان زحمتكش شهرداري و مردم شريف اين شهر بتوانم رسالت خود را كه همانا خدمت به توسعه و آباداني شهر است را به نحو احسن به سرانجام برسانم.

     با بررسي هاي به عمل آمده از سطح شهر، از توانمندي ها، كمبودها و كاستي هاي شهر مطلع گشته و درصدد بهبود وضعيت موجود هستم و ان شاالله در آينده اي نزديك ريزبرنامه هاي خود را در اختيار همگان قرار مي دهم؛ اما سياست هاي كلي كه مدنظر اينجانب مي باشد به شرح ذيل است :

1-    شهردار بايد مديريت شهرسازانه داشته باشد .

2-    بايد شهر را با مديريت شورايي اداره كند چون منتخب شورا است و شورا هم منتخب مردم .

3-    امكان حضور مؤثر مردم در اداره شهر را ايجاد كند و شهر در اختيار مردم باشد و مردم خود را در اداره ي شهر سهيم بدانند .

4-    پروژ هاي عمراني وفعاليت هاي خدماتي در پاسخ به نيازهاي واقعي مردم شهر باشد .

5-    بايد مردم در توسعه شهري مشاركت داده شوند .

6-    برقراري ارتباط مردم با شهردار مي بايست سهل و آسان باشد .

7-    ديدگاه ها و نظريات مردم را براي اداره ي بهتر شهر بپذيرد .

8-    شهردار حافظ منافع شهر و مردم شهر است .

9-    تعامل با ساير دستگاه ها براي بهبود وضعيت شهري و كسب منابع مالي براي توسعه و عمران و آبادي هرچه بيشتر شهر داشته باشد .

10-     شناخت كامل از حوزه ي كاري و نيازهاي مردم داشته باشد .

11-     اشراف به مقررات شهرداري ها داشته باشد تا از اتلاف وقت و هزينه جلوگيري شود .

12-     ايجاد تعادل بين درآمدها و هزينه ها برقرار كند .

13-     قدرت تعامل و هماهنگي با مردم را داشته باشد .

14-     تلاش درجهت جلب اعتماد مردم داشته باشد .

من و همكارانم در تلاش خواهيم بود تا در جهت توسعه همه جانبه شهر، ايجاد زيرساخت هاي اساسي در مسير رسيدن به يك شهر سالم، احياي ظرفيت هاي عظيم فرهنگي، تكريم مردم و تعظيم شعائر مذهبي، ارتقاي سطح زندگي شهروندان گرامي و بهبود وضعيت خدمات شهري، فرهنگي، مذهبي، علمي، ورزشي، اجتماعي و بهداشتي در سطح شهر به نوآوري و خدمت هرچه بهتر مي انديشيم وصادقانه، طالب و خواستار همكاري و همفكري شهروندان گرامي و نخبگان هستيم .

در نهايت خاطر نشان مي دارم كه براي حل مشكلات موجود در شهر بايد عزمي عمومي و اراده اي استوار در مردم و مسوولين وجود داشته باشد. همدلي بين مردم، شهرداري و شوراي اسلامي شهر بايد به نحوي باشد كه همه در قبال يكديگر و خدماتي كه از هم انتظار دارند خود را موظف به انجام كار يا پرداخت هزينه بدانند و هركس به نوبه ي خود سهمي در توسعه و آباداني شهر داشته باشد.

بنده براي آباداني و پيشرفت شهر دست ياري به سوي همه ي مردم شريف و نيكوكار و مسئولين و شوراي اسلامي شهر محترم و خدوم دراز كرده و دست ياريشان را صميمانه مي فشارم و برايشان از خداوند متعال طلب سعادت و سرافرازي مي كنم. باشد كه در حد توانمان كاري بكنيم شايسته ي اين مردمان بي ادعا.

به اميد پيشرفت و آباداني روزافزون شهرمان مود و كشورمان ايران اسلامي.

                                                                                                               ارادتمند: مرتضي صادق بختياري

                                                                                                                   شهردار مود

                                                                                                                    1393/03/07

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري : 05000125475

تلفن شهرداری :3-05632683112   فکس : 05632683111

تلفکس روابط عمومی:05632683010

کانال ما در پیام رسان سروش: shahrdari_mood@  

پست الکترونیک :    info@emoodcity.ir   ,    emoodcity@iran.ir

آدرس : شهر مود - ابتدای بلوار امام رضا(علیه السلام) - شهرداری مود

بازدید امروز31
بازدید دیروز146
بازدید هفته899
بازدید ماه2838
کل بازدید176765